Pages Menu
Categories Menu

Dodane w Kwi 25, 2014 in Motocykle, Newsy | 0 komentarzy

Dni otwarte salonu Motorway w Poznaniu

Motorway Poznań

Już w ten weekend, 25-27 kwietnia, w Poznaniu, odbędą się dni otwarte salonu Motorway Poznań.

Jest to jeden z największych salonów mających w swojej ofercie odzież i akcesoria dla motocyklistów. Dni otwarte to doskonały sposób, aby zaopatrzyć się przed zbliżających się weekendem majowym w dodatkową odzież czy akcesoria, które właśnie w ten weekend dostaniemy po cenach promocyjnych – aż 10% taniej. Jakby tego było mało, do każdego zakupu dołączana będzie niespodzianka, a jeden z klientów otrzyma w prezencie kurtkę firmy Modeka – Breeze, charakteryzującą się przewiewnymi panelami z meshu i membraną Humax Z-Liner, przystosowaną do każdego typu pogody. Klienci będą mogli również zakupić odzież z membraną Sympatex, gdzie na komplet (spodnie i kurtka) udzielana będzie zniżka 15%.

Dla tych, którzy są laikami pod względem doboru odpowiedniej odzieży na motocykl, pomocą służyć będą pracownicy salonu, którzy fachowo doradzą każdemu. Będzie można przymierzyć nowości oraz te produkty, który sprzedają się najlepiej, w tym kurtki turystyczne firmy Modeka.

Z samych nowości będących na stanie sklepu wymienić należy chociażby kaski motocyklowe znanej firmy Shoei NXR, zestawy turystyczne firmy Tacoma, kurtka Roma Evo czy Black Star, a także nawigacje firmy TomTom Rider dedykowaną motocyklistom.

Na miejscu doświadczymy również takich atrakcji jak profesjonalne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przeprowadzone przez ratownika uczestniczącego w projekcie Motopomocni.pl.

Kolejną atrakcją będzie dostępna w salonie nowość ze stajni BMW – R1200 GS Adventure i S 1000 R. Organizatorzy przeprowadzą również specjalną ankietę, a wylosowany szczęśliwiec będzie mógł zabrać jeden z ww. motocykli na weekend.

Dni otwarte to, oprócz uciechy dla oka i ucha, uciecha dla żołądków, gdyż salon zaoferuje nam grillowane specjały wraz z rozmaitym napitkiem.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.