Pages Menu
Categories Menu

Dodane w Maj 5, 2017 in Samochody | 0 komentarzy

Ford Mustang najlepszym autem sportowym na świecie

Ford Mustang

Patryk Kosmider/bigstockphoto.com

Ford Mustang to marka, która budzi wiele emocji . Dzięki zastosowaniu inteligentnych technologii samochody te zyskują coraz większe rzesze zainteresowanych.

Ford Mustang cechuje się przede wszystkim komfortem i jakością. Świadczy o tym zaprojektowanie w modelach: bezkluczykowego otwierania i zamykania drzwi, funkcji MyKey (która umożliwia kierowcy zaprogramowanie i przypisanie do kluczyka stałych parametrów i ograniczeń tj. maksymalna prędkość, czy głośność systemu audio), a także systemu Ford Easy Fuel (chroniącego przed wlaniem nieodpowiedniego paliwa), łatwiejsze cofanie dzięki wbudowanej kamerze oraz czujnik parkowania. Ford Mustang to przede wszystkim wysoka jakość, która prezentuje się w bogato wyposażonych wnętrzach tej marki. Samochody posiadają możliwość oświetlenia wnętrza w zależności od nastroju i gustu, ustawienie idealnej temperatury oraz automatyczne reflektory i wycieraczki z czujnikiem deszczu. Ford Mustang jako marka proponuje tryb jazdy dopasowany do warunków i potrzeb kierowcy, perfekcyjne prowadzenie zawierające się w solidnej konstrukcji nadwozia, w tym rama montażowa, starannie wyważone zawieszenie (przednie) i niezależne wielowahaczowe tylne zawieszenie. Taka budowa zdecydowaniem wpływa na komfort jazdy oraz precyzyjną kontrole nad pojazdem. Forda Mustang posiada możliwość sterowania głosem, łatwe manewrowanie, dodatkowa kontrolę podczas ruszania pod górę (układ utrzymuje system hamowania przez dodatkowe 2,5 sekundy) oraz pewne prowadzenie nawet w trudnych warunkach drogowych (www.ford.pl).

Ford Mustang – hit na dziesięciolecia

Marka Ford podaje do wiadomości, że Ford Mustang stanowi najbardziej popularne sportowe auto od 50 lat. Od roku Mustang jest światowym bestsellerem. Analiza danych wskazuje, że w 2016 roku samochód ten kupiło 150 000 osób, z czego 45 000 trafiło do kierowców poza Ameryką Północną. Warto nadmienić, że w 2015 roku Ford Mustang stał się autem globalnym. Od początku produkcji zakłady w Michigan opuściło, aż 395 tysięcy pojazdów, z czego ponad 100 tysięcy trafiło na eksport. Współcześnie Ford Mustang można kupić w 140 krajach. W Polsce ceny Forda Mustang rozpoczynają się od ok. 162 tysięcy. W takiej cenie dostępna jest wersja EcoBoost z 2,3-litrowym silnikiem o mocy 317 KM (moto.pl).

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.