Pages Menu
Categories Menu

Dodane w mar 9, 2023 in Porady motoryzacyjne | 0 komentarzy

Na co zwrócić uwagę, kupując używany samochód?

Grafika wektorowa - dwóch mężczyzn, jeden przekazuje drugiemu kluczyki do samochodu, w tle parking z samochodami

Niestety, ale rynek samochodowy (co ciekawe – zarówno wtórny i pierwotny) jest siedliskiem wszelkiej maści handlowych patologii. W końcu nie bez powodu jeden z popularniejszych polskich memów ostatnich lat to tzw. Janusz handlarz używanymi samochodami. Dealerzy aut z drugiej ręki od zawsze stosują sztuczki mające uśpić czujność kupującego i sprawić, że nabędzie on felerny pojazd po zawyżonej cenie. W tym artykule radzimy, co należy sprawdzić, kupując używany samochód, aby tego zakupu nie żałować.

Czytaj dalej

Dodane w lis 18, 2022 in Porady motoryzacyjne | 0 komentarzy

Jak przygotować samochód do mrozów?

Samochód pokryty cienką warstwą śniegu

Zima zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią pierwsze mroźne dni. Bardzo ważne jest, aby przed ich nadejściem odpowiednio przygotować swój samochód. To, w jaki sposób o to zadbamy, będzie miało duży wpływ podczas ujemnych temperatur. W artykule przedstawimy najważniejsze elementy, na które powinniśmy zwrócić uwagę oraz sposoby jak prawidłowo się za nie zabrać. Zapraszamy do lektury!

Czytaj dalej

Dodane w lut 23, 2021 in Porady motoryzacyjne, Samochody | 0 komentarzy

SUV czy kombi – który samochód dla rodziny?

Rodziny z dziećmi zdecydowanie potrzebują dużego auta. W końcu na tylnych siedzeniach muszą zmieścić się jeszcze foteliki, a dzieci zazwyczaj w podróży potrzebują sporo rzeczy, które umilą im drogę. Nie bez znaczenia jest również pojemny bagażnik, który pozwoli zmieścić nie tylko zakupy spożywcze, ale i wózek dla malucha. Sporo osób wraz z powiększeniem rodziny zmienia auto. Co więc lepiej wybrać – SUV-a czy kombi?

Czytaj dalej