Pages Menu
Categories Menu

Dodane w sie 22, 2014 in Motocykle, Newsy, Skutery | 0 komentarzy

Festiwal Moto-Italia już 23 sierpnia

moto-italia - plakat

24 sierpnia 2014 roku wchodzi w życie nowelizacja ustawy Prawo o Ruchu Drogowym, w myśl której każdy posiadający prawo jazdy kategorii B będzie mógł wsiąść na motocykl o pojemności do 125 cm3. Jest to duża zmiana w ustawie, i właśnie z tej okazji, już 23 sierpnia, rusza w Warszawie włoski festiwal jednośladów zorganizowany przez salon Moto-Italia, który jest w stolicy wyłącznym i autoryzowanym dealerem oraz serwisem motocykli i skuterów takich marek, jak Aprilia, Scarabeo, MV Agusta oraz Derbi. Cały event rozegra się na ul. Puławskiej 579.

Co w programie? Organizatorzy zadbali o szereg atrakcji. Zobaczymy wystawę jednośladów o pojemności 125 cm3, a tam takie marki jak znana na całym świecie Vespa, Aprilia, Scarabeo czy Derbi. Salon zadbał nie tylko o pokazy wizualne, ale i kulinarne, gdyż goście będą mogli posilić się w jednym z wielu food-trucków, które odwiedzą teren festiwalu. Ostatni taki zlot tych mało spotykanych w Polsce food-trucków miał miejsce w Katowicach, i cieszył się olbrzymią popularnością. Po uczcie dla żołądka będzie i uczta dla uszu – koncert Scooter Power, gdzie usłyszymy m.in. takie zespoły jak Tube (power rock), Sidney Polak, pochodzący z Olsztyna zespół Karate Free Stylers (post-shoegaze), Neon Romance (romantic 80’s fusion), avant pop w wykonaniu zespołu Kobiety, ska i swing w wykonaniu zespołu Vespa oraz Komety, grający muzykę alternatywną.

O 22:00 zapowiadany jest przejazd ulicami Warszawy oraz after party w klubie Bazar, na ul. Jagiellońskiej 13.

Oprócz wyżej wymienionych atrakcji organizatorzy przewidują i niespodziankę dla każdego, kto tego dnia zakupi motocykl lub skuter o pojemności 125 cm3 – jedyny w swoim rodzaju 4-godzinny kurs jazdy jednośladem.

Zapraszamy już 23 sierpnia!

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.